Model efektywnego zarządzania systemem usług publicznych na poziomie lokalnym z wykorzystaniem narzędzi GIS
Logo - PrzyjaznyParczewski.pl

Dom Europy

ul. Marii Curie Skłodowskiej 32/9
20-029 Lublin

tel.: +48 508194663
email: domeuropy@lubelskie.pl

ZAPROSZENIE na konferencję podsumowującą projekt - 12.12.2013 Parczew

Stowarzyszenie Europejskie Centrum Integracji i Współpracy Samorządowej „Dom Europy”, zaprasza na konferencję podsumowującą projekt „Model efektywnego zarządzania systemem usług publicznych na poziomie lokalnym z wykorzystaniem narzędzi GIS”.

Projekt swoim działaniem obejmuje obszar powiatu parczewskiego, a jego głównym celem jest zdobycie i upowszechnienie wiedzy nt. możliwości wykorzystania narzędzi analitycznych systemu informacji przestrzennej (GIS) do efektywnego zarządzania systemem usług publicznych na poziomie lokalnym.

Podczas konferencji przedstawione zostaną główne rezultaty i produkty projektu,
w tym powstały System Informacji Przestrzennej Powiatu Parczewskiego. Zaprezentowane zostaną również informacje dotyczące jakości i dostępności usług publicznych oraz zagadnienia z zakresu cyfrowego rozwoju województwa lubelskiego w aspekcie nowej perspektywy finansowej Unii Europejskiej 2014-2020.

Konferencja odbędzie się 12 grudnia o godz. 9.30 w Parczewie, w ośrodku konferencyjno-szkoleniowym „Alma” przy ul. Polnej 42.

Ze względów organizacyjnych, prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 09.12.2013 tel. 508194663 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..                  


Program konferencji
                                               
Logo UE Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013.